3.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Sık Sorulan Sorular

Kargom Ne Kadar Sürede Gelir?

Öğlen 14:00'dan önce verilen siparişler aynı gün içerisinde kargolanır ve 1-3 iş günü içerisinde elinize ulaşmış olur.

Kredi Kartı ile Alışveriş Mümkün mi?

Evet, toptantoner.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Var mı?

Kapıda ödeme mevcut değildir. Online ödeme ile işlem gerçekleştirilmektedir.

İade Var mı?

Kullanıcı kaynaklı olmayan ( kırık veya bozuk gelmesi vb.) tüm hata ve problemlerde toptantoner.com olarak iade garantisi sunuyoruz.

Baskı Sayısı Nedir?

Muadil toner baskı kalitesi ve sayısı bakımından orjinal tonerden farksızdır. Orjinal tonerde olduğu gibi muadil tonerde de %5 doluluk oranına göre minimum baskı sayısı 1.000 Adettir. Bu belirtilen adet sayısı en düşük olarak hesaplanmıştır. Aldığınız veya alacağınız üründe %5 doluluk oranına göre sayfa sayısı yazmaktadır.

%5 Doluluk Oranı Nedir?

%5 doluluk oranı tonerler için üretilmiş bir terimdir. Sayfanın yazı ve benzeri içerikle %5 oranında dolacak şekilde alınan çıktı sayısına denir.

Muadil Toner Yazıcımı Bozar Mı?

Hayır. Muadil tonerler orjinaline birebir uygun şekilde üretilmiş baskı kalitesi aynı olan farklı üreticiler tarafından üretilmiş toner çeşitleridir. Yazıcınıza herhangi bir zarar vermez.

Bayi Satışınız Var Mı?

Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur. Toptan muadil toner alımlarında bayilere özel iskonto uygulanmaktadır. Bu iskonto sipariş hacminize göre değişkenlik gösterebilmektedir. İskonto oranlarımızı öğrenmek için teklif alınız.

Neden toptantoner.com'yi Tercih Etmeliyim?

toptantoner.com Toretto Yazılım & Bilişim Sistemleri iştirakıdır. Toretto Yazılım ve Bilişim Sistemleri birçok firmaya web tasarım ve yazılım çözümleri sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir.
Geniş ürün yelpazesi ve kendi e-ticaret alt yapısıyla beraber yazıcı ve toner satışına başlamıştır. Kendi müşterileri dahil olmak üzere birçok şahıs, kurum ve kuruluşa hizmet sağlamıştır.

Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için site çerezleri kullanmaktayız. Çerezler hakkında detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu metnini inceleyebilirsiniz
KABUL ET
whatsapp